Приветствую Вас Гість | RSS Головна | Регистрация | Вхід
Меню сайта

Наше опитування
Найсильніша область по шашкам?
Всього відповідей: 443

Головна » 2015 » Грудень » 29 » Чемпіонат Івано-Франківської області серед юнаків та дівчат
Чемпіонат Івано-Франківської області серед юнаків та дівчат
08:59
З 25 по 28 грудня в м. Івано-Франківськ проходив Чемпіонат Івано-Франківської області серед юнаків та дівчат з шашок-64. В змаганнях брали участь 54 юні спортсмени із міст Івано-Франківська, Косова, Коломиї, Надвірнянського, Косівського, Коломийського, Тисменицького районів.

Підсумки змагань:

юнаки (1999-2002 р.н.)

1. Слава Орест, м. Косів, ЗОШ №1

2. Залуцький Роман, Надвірнянський район, Ланчинська ЗОШ

3. Надуєв Семен, м.Івано-Франківськ, ЗОШ №3

дівчата (1999-2002 р.н.)

1. Балтажи Ірина м.Івано-Франківськ, ЗШЛ №23
2. Гасько Ганна, Надвірнянський район, Ланчинська ЗОШ

юнаки (2003-2005 р.н.)

1. Белдик Остап, Надвірнянський район, Ланчинська ЗОШ

2. Грималюк Віталій, Косівський район, ЗОШ№2

3. Лаврук Тарас, м. Коломия, ЗОШ№6

дівчата (2003-2005 р.н.)

1. Янко Віра, Надвірнянський район, Ланчинська ЗОШ

2.Лаврук Софія, Косівський район, Вербовецька ЗОШ

3. Ковальчук Андріана, Косівський район, Вербовецька ЗОШ

юнаки (2006-2007 р.н.)

1. Коваль Олександр, Надвірнянський район, Ланчинська ЗОШ

2. Олексюк Іван, Косівський район, Бабинська ЗОШ

3. Дутчак Костянтин, м.Івано-Франківськ, ЗОШ №23

дівчата (2006-2007 р.н.)

1.Дружук Єлизавета, м.Івано-Франківськ, ЗШЛ №23

2. Васильчук Діана, м. Косів, ЗОШ№1

3. Федорів Софія, м.Івано-Франківськ, ЗОШ №22

юнаки (2008 р.н. і молодші)

1. Лаврук Денис, Косівський район, Вербовецька ЗОШ

2. Андрусяк Володимир м. Косів, ЗОШ №1

3. Данилейчук Вячеслав, м. Коломия, ЗОШ №6

дівчата (2008 р.н. і молодші)

1. Коваль Тетяна, Надвірнянський район, Ланчинська ЗОШ

2. Іванілова Катерина, м.Івано-Франківськ ЗШЛ №23

3. Гнатюк Ірина, м.Івано-Франківськ, ЗОШ №11

Був проведений також окремий залік серед дебютантів
Молодші кадети
1. Винник Владислав, Івано-Франківськ, ЗОШ №2
2. Гринджук Юрій, Косівський район, Соколівська ЗОШ
3. Янко Віталій, Надвіпнянський район, Ланчинська ЗОШ

юні надії
1. Іванілов Даніїл, м.Івано-Франківськ, ЗШЛ №23
2. Белінський Олександр, Вербовецька ЗОШ
3. Андрусяк Віталій, Вербовецька ЗОШ

Спортсмени, які підвищили свій кваліфікаційний рівень:

другий розряд :

Дружук Єлизавета, м.Івано-Франківськ, ЗШЛ№23

третій розряд :

Винник Владислав, м.Івано-Франківськ, ЗОШ №2

Гриджук Юрій, Косівський район , Соколівська ЗОШ

Белінський Олександр, Косівський район, Вербовецька ЗОШ

Іванілов Даніїл, м.Івано-Франківськ, ЗШЛ№23

Іванілова Катерина, м.Івано-Франківськ, ЗШЛ№23

Лаврук Денис, Косівський район, Вербовецька ЗОШ

Андрусяк Володимир, м. Косів, ЗОШ №1
Янко Віталій, Надвірнянський район, Ланчинська ЗОШ

Наймолодший учасник пятирічний Борис Гриджук Косівський район с. Соколівка
Просмотров: 289 | Добавил: bos | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вхід ]
Форма Вхіда

Календар новин
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Друзі сайту
ЗАПОРОЖСКАЯ ФЕДЕРАЦИЯ ШАШЕК
Шашки в Україні
Федерация шашек Днепропетровской области Шашки на Слобажанщине

Статистика


Copyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz
Каталог веб ресурсів Прикарпаття