Меню сайта |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Наше опитування |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
|
Головна » 2009 » Січень » 20
Сьогодні почалась першість м.Івано-Франківська з шашок-64 серед юнаків та дівчат за чотирма віковими категоріями. Змагання відбуваються в міському дитячому шаховому клубі "Дебют"(вул.Незалежності 152-Б). В турнірах беруть участь 47 учасників. Змагання проходять з 20 по 24 січня, початок змагань о 14 годині. Інші фотографії можна подивитися тут.
Переглядів:
962
|
Додав:
bos
|
Дата:
20.01.2009
|
| |
|
|
Форма Вхіда |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Календар новин |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Статистика |
![](/stat/1722063126) |
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
|