Меню сайта |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Наше опитування |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
|
Головна » 2009 » Травень » 07
Сьогодні в обласному шахово-шашковому клубі відбувся Чемпіонат області з "піддавків". Змагання пройшли за підтримки Івано-Франківського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Перше місце посіла Анна Балтажи, друге- Назар Зубатий, третє - Іван Храпко.
Переглядів:
869
|
Додав:
bos
|
Дата:
07.05.2009
|
| |
|
|
Форма Вхіда |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Календар новин |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Статистика |
![](/stat/1722041663) |
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
|