Меню сайта |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Наше опитування |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
|
Головна » 2009 » Листопад » 25
![](http://shashki-if.at.ua/_nw/1/68107483.jpg) Сьогодні в МДШК "Дебют" за підтримки Івано-Франківського міськспорткомітету розпочалася командна Першість міста серед загальноосвітніх шкіл "Диво Шашки" з шашок-64. Після 4 турів лідирують ЗОШ №19 та ЗОШ №16. Переможці та призери нагороджуватимуться спеціальними призами. Фотографії турніру можна подивитися тут ФОТОГРАФІЇ
Переглядів:
914
|
Додав:
shashki-if
|
Дата:
25.11.2009
|
| |
|
|
Форма Вхіда |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Календар новин |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Статистика |
![](/stat/1722069446) |
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
|