Меню сайта |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Наше опитування |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
|
Головна » 2010 » Липень » 18
Завершився турнір з шашок-64 (швидка гра) приурочений "Пам'яті головнокомандуючого УПА Романа Шухевича ". Фото турніруКрім місцевих учасників приїхали також спортсмени з Калуша,Надвірнянського, Косівського, Калуського, Городенківського районів.
Турнір пройшов в безкомпромісній боротьбі з інтригою до останнього туру. Перемогу здобув Михайлів Володимир (кмс) з Івано-Франківська, набравши 18 очок з 22 можливих. Друге місце посів Вітенко Микола, третє місце зайняв Сондей Степан. Кращий ветеран - Колесов Валерій з Калуського району. В дитячому турнірі взяло перемогу здобув Кожевніков Андрій.
Приємно відзначити, що турнір відкрили Голова Асоціації перевізників Івано-Франківської області - Роман Харук. Також , завдяки оголошенням про турнір ВО "Свободи" дізнався про його проведення та взяв участь у ньому брат Василя Лазаровича (того самого , що мав представити нашу країну на Євробаченні-2010).
Призери та учасники змагань були нагородженні цінними призами від ВО "Свобода" та Романа Харука за підтримки яких відбулося дане свято.
Переглядів:
905
|
Додав:
shashki-if
|
Дата:
18.07.2010
|
| |
|
|
Форма Вхіда |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Календар новин |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Статистика |
![](/stat/1722070167) |
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
|