Меню сайта |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Наше опитування |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
|
Головна » 2012 » Листопад » 18
Закінчився відкритий Чемпіонат Івано-Франківської області серед чоловіків та жінок з шашок-64 ЧОЛОВІКИ : 1. Вітенко Микола (Івано-Франківськ) 2. Комарницький Андріан (Коломия) 3. Славич Іван (Львівська область) Четверте місце та третє серед івано-франківських спортсменів посів Коба Михайло (Коломийський район) ЖІНКИ: 1. Клочак Уляна (Івано-Франківськ) 2. Балтажи Ірина (Івано-Фраківськ)
Переглядів:
1327
|
Додав:
bos
|
Дата:
18.11.2012
|
| |
|
|
Форма Вхіда |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Календар новин |
|
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
Статистика |
![](/stat/1722050964) |
![](//src.ucoz.net/t/151/9.gif) |
|